Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach

AKTUALNOŚCI, strona 3:

KOMUNIKAT

Utworzono dnia 20.03.2019

Szanowni Państwo,

                Administrator danych osobowych w Szkole Podstawoej im. Papieża Jana Pawła II z siedzibą w Moniatyczach 148, 22-500 Hrubieszów, niniejszym informuje o możliwości naruszenia ochrony danych osobowych przetwarzanych przez szkołę.
W wyniku włamania do budynku szkoły w nocy z 15-16 marca 2019 r. i uszkodzenia szaf, w których przechowywana jest dokumentacja zawierająca dane osobowe uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi i innych osób (zleceniobiorców, konrahentów) mogło dojść do nieuprawnionego dostępu do danych osobowych zawartych w dokumentacji przewarzanej przez szkołę. Administrator nie jest w stanie stwierdzić czy podmiot trzeci nie pobrał danych osobowych. Istnieje ryzyko zapoznania się przez podmiot trzeci z treścią danych zawartych w dokumentacji szkoły i wykorzystywania ich bez zgody osób uprawnionych. 

 

czytaj dalej na temat: KOMUNIKAT

SUPER FERIE

Utworzono dnia 18.03.2019

W czasie ferii zimowych w naszej szkole nie zabrakło atrakcji dla uczniów. W dniach 19-20 lutego grupa harcerzy pod opieką nauczycieli p. dyr. K. Lewandowskiej, p. A. Łazorczyk i p. J. Łopockiej nocowała w murach naszej szkoły. Uczniowie mięli okazję spędzić czas przygotowując wspólnie posiłki

czytaj dalej na temat: SUPER FERIE

BRAWO EMILKA, KAROLINKA, GRZEŚ!

Utworzono dnia 18.03.2019

W dniu 14 marca 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Wołajowicach odbył się Gminny Turniej Czytelniczy „W zaczarowanym świecie lektur”, który adresowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Gminy Hrubieszów.  Organizatorem konkursu były: Biblioteka Publiczna w Dziekanowie i Biblioteka Publiczna w Stefankowicach, działające w ramach Gminnego Ośrodka Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach.

czytaj dalej na temat: BRAWO EMILKA, KAROLINKA, GRZEŚ!

MALI BADACZE Z KLASY II

Utworzono dnia 11.03.2019
Uczniowie klasy II z wychowawczynią Anną Kosakowską na lekcji edukacji przyrodniczej przeprowadzili doświadczenia i eksperymenty, badając właściwości cieczy i ciał stałych. Na początku lekcji odbyło się losowanie grup. Każda grupa otrzymała zestaw produktów  i sprzęt potrzebny do przeprowadzenia doświadczeń. 
czytaj dalej na temat: MALI BADACZE Z KLASY II

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 05.03.2019

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. W dniu 05 marca 2019 r.  już od rana w przedszkolu Szkoły Podstawowej w Moniatyczach pojawiały się kolorowe postacie.

czytaj dalej na temat: BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

ZABAWA CHOINKOWA

Utworzono dnia 29.01.2019

Choinka szkolna wpisała się na stałe w kalendarz imprez organizowanych w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach. 26 stycznia 2019 roku na zabawę choinkową do szkoły licznie przybyli uczniowie, rodzice oraz mieszkańcy wsi i sąsiednich miejscowości.

czytaj dalej na temat: ZABAWA CHOINKOWA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Utworzono dnia 29.01.2019

Szczególnie bliskie sercu święto, czyli Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy 22.01.2019 r. w murach naszej szkoły. W tym dniu w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach na serdeczne zaproszenie swoich wnuków bardzo licznie przybyli szanowni goście najmłodszych uczniów z przedszkola i klas I- III.

czytaj dalej na temat: DZIEŃ BABCI I DZIADKA

KOLĘDOWANIE W NASZEJ SZKOLE

Utworzono dnia 07.01.2019

W piątek 21 grudnia przeżywaliśmy w naszej szkole spotkanie opłatkowe. Zwyczajem lat ubiegłych na sali gimnastycznej uczniowie szkoły podstawowej pod opieką Ks. Tomasza Putkowskiego przygotowali przedstawienie bożonarodzeniowe - Jasełka, których celem było wprowadzenie w klimat zbliżających się świąt Narodzenia Pańskiego. Był śpiew kolęd, przełamaliśmy się opłatkiem oraz złożyliśmy sobie wzajemne życzenie świąteczne i noworoczne.

czytaj dalej na temat: KOLĘDOWANIE W NASZEJ SZKOLE

DLA NIEPODLEGŁEJ...

Utworzono dnia 20.12.2018

Setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości uczciliśmy w  SP im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach  uroczystą akademią. Z tej okazji w murach naszej szkoły zgromadzili się zaproszeni goście: Wójt Gminy Hrubieszów p. Tomasz Zając, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy niepedagogiczni.           

czytaj dalej na temat: DLA NIEPODLEGŁEJ...

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 11.12.2018

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielka ciekawością co chwilę spoglądały na drzwi i wsłuchiwały się, czy nie słuchać dzwoneczków z zaprzęgu reniferów.

czytaj dalej na temat: MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 43

W poprzednim tygodniu: 47

W tym miesiącu: 152

W poprzednim miesiącu: 536

Wszystkich: 9182

bip