Utworzono dnia 29.01.2019

Szczególnie bliskie sercu święto, czyli Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy 22.01.2019 r. w murach naszej szkoły. W tym dniu w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach na serdeczne zaproszenie swoich wnuków bardzo licznie przybyli szanowni goście najmłodszych uczniów z przedszkola i klas I- III. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Dzieci z przedszkola przedstawiły montaż słowno-muzyczny pt: „ W krainie Babci i Dziadka”, starsze klasy natomiast wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe. Ponadto goście mogli obejrzeć bardzo humorystyczny program „Familiada”, jak również podziwiać swoje wnuki w rytmicznym tańcu „ Polka”. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Na koniec wszystkie babcie i dziadkowie zostali obdarowani upominkami, aby przypominały te wspólnie spędzone wspaniałe chwile.

W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Bardzo dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za obecność i składamy najserdeczniejsze życzenia.

Uroczystość przygotowały: p. A. Mroczek, p. A. Łazorczyk, p. A. Kosakowska, p. B. Tor, p. J. Mróz.