Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 11.12.2018

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z wielka ciekawością co chwilę spoglądały na drzwi i wsłuchiwały się, czy nie słuchać dzwoneczków z zaprzęgu reniferów. Gdy nastał długo wyczekiwany moment przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał duże paczki, a w nich – dla każdego coś dobrego! Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i wspólnym tańcem ze św. Mikołajem. Oczekiwana cały rok wizyta miłego pana białą brodą  minęła w bardzo sympatycznej atmosferze i przyniosła naszym dzieciom wiele radości.

Po wizycie św. Mikołaja każdą z grup przedszkolnych odwiedzili starsi uczniowie, aby przeczytać im bajki związane ze świętami Bożego Narodzenia i postacią św. Mikołaja. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.

Mikołaj, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne naszej szkoły dziękuje rodzicom za współpracę i pomoc w zorganizowaniu tego spotkania.

Marzec 2019

Licznik odwiedzin: