PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ

W środę 4 października 2017r. uczniowie klasy III Gimnazjum w Moniatyczach wraz z opiekunami: Ks. Tomaszem Putkowskim, Anetą Nocek i Małgorzatą Mizerską udali się na wycieczkę do Częstochowy na Zjazd Szkół im. Papieża Jana Pawła II. Jest to ważne wydarzenie, ponieważ od wielu lat Święty Jan Paweł II jest Patronem naszej szkoły. W zjeździe na ,,Wałach Jasnogórskich” uczestniczyło około 360 szkół z całej Polski, a wszystkich uczestników (uczniów, wychowawców, opiekunów, katechetów, dyrektorów szkół i studentów) było około 15 tysięcy. Ten dzień na trwałe zapisze się w naszych sercach, ponieważ był dla wszystkich uczestników wielkim przeżyciem. Nasi uczniowie będąc na Jasnej Górze u stóp Matki Bożej, którą nasz Patron tak bardzo miłował w ten sposób oddali cześć i hołd naszemu Wielkiemu Rodakowi Świętemu Janowi Pawłowi II.

Ks. Tomasz Putkowski

_________________GALERIA________________

Komentowanie zamknięte.